Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Węgrzynów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Młyńska

Brzezia Łąka(Węgrzynów + 25 km)

685 000 zł2 612 m² 262,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane Brzezia Łąka, widok na las. Jeżeli szukasz działki w spokojna okolicy ale blisko Wrocławia to polecam Ci dwie działki nr 337/5 oraz 337/6 położone w Brzeziej Łące.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wróblowice

Wróblowice(Węgrzynów + 22 km)

215 000 zł900 m² 238,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Wróblowice w gminie Miękinia , zaledwie 7 km od Wrocławia-Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł600 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż działka o pow. 600 m2, położona we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Kowale, przy ulicy Lechitów. To kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zalesie,Kielce(Węgrzynów + 20 km)

90 000 zł1 324 m² 67,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 1324 m2 zlokalizowana w dzielnicy Zalesie, w Kielcach. Działka z dojazdem drogą asfaltową + bezpośrednio do działki drogą konieczną, nieurządzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Spokojna

Zagnańsk(Węgrzynów + 15 km)

250 000 zł2 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka o powierzchni 2000m2, numerze 321 obręb 0011 położona w pierwszej lini zabudowy przy drodze asfaltowej. Nieruchomość jest idealną opcją pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Dobrzykowice(Węgrzynów + 25 km)

390 000 zł975 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działki budowlane położne w miejscowości Dobrzykowice g. Czernica. Działki położone w bardzo cichej części Dobrzykowice ze starodrzewem w sąsiedztwie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Borowa

Borowa(Węgrzynów + 22 km)

2 250 000 zł11 265 m² 199,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-przemysłowa Borowa, gm. Długołęka przy trasie Wrocław Warszawa Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 11 265 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł3 797 m² 790,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   działka Z halą magazynową/ blisko wjazdu na aow/ wszystkie media Do kupienia działka o pow. 3080 mkw.: - hala magazynowa (1000 mkw.); -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wrocław

Bielany Wrocławskie,Wrocław(Węgrzynów + 21 km)

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,0 ha położona w województwie dolnośląskim, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, w obręb Bielany wrocławskie/tyniec.